Technologia laserowa     Obróbka metalu     Malowanie proszkowe
wybierz język:
Polski
English
Deutch

O firmie

Nasze podstawowe wyroby to stojaki i regały reklamowe (artykuły P-O-P), kompletne stanowiska reklamowe oraz wyposażenie sklepów specjalistycznych. Oferta obejmuje pomysł, konsultację, projekt, produkcję, malowanie, montaż, zabezpieczenie podczas transportu oraz dostawę do odbiorcy.

Produkujemy również wyspecjalizowane szczelne obudowy do mini elektrowni gazowych. Jest to produkt przyszłościowy, wykonywany dla kontrahenta zagranicznego o bardzo wysokich wymaganiach technologicznych i jakościowych.
Potwierdzeniem innowacyjności produktów wytwarzanych w naszej firmie jest
PATENT nr P 389541 na wytwarzanie wirujących elementów ozdobnych WIND SPINNER. Są to ozdoby ogrodowe i balkonowe do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, które produkujemy w wielu formach, kształtach i kolorach. Produkcja obejmuje kilkaset tysięcy sztuk rocznie i stale wzrasta.

Nasze wysiłki każdorazowo koncentrują się na indywidualnych aranżacjach, a więc wymaganiach i potrzebach odbiorców, w oparciu o szerokie spectrum naszych możliwości technologicznych i wykonawczych. Nowoczesne technologie wykorzystywane do cięcia i obróbki różnych materiałów zapewniają naszym produktom wyjątkową jakość i trwałość. Dzięki temu naszymi odbiorcami są zarówno klienci wielkoseryjni z szeroką gamą sprawdzonych, skomplikowanych projektów, jak również klienci indywidualni, dopiero wchodzący na rynek. Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom wyposażenia zarówno sklepów detalicznych, ekspozycji i magazynów, jak również różnej wielkości centrów handlowych i supermarketów.